Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Ali il röportajı Vote_lcapAli il röportajı Voting_barAli il röportajı Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Ali il röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008, 15:11

Ali İl (Ali)

Ailem oyuncu olduğuma hâlâ inanamıyor

Sizi ilk kez "Küçük Kadınlar"daki rolünüzle daha yakından tanıma fırsatı bulduk. Diğer projelerde oynadığınız karakterler bu kadar ön planda değildi...

- İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunuyum. Daha önce "Seher Vakti", "Ihlamurlar Altında", "Aşk Eski Bir Yalan"da rol aldım ama dediğiniz gibi oynadığım karakterler bu kadar ön planda değildi. "Küçük Kadınlar" ilk ciddi televizyon projem.

Tiyatro yapmaya fırsatınız yok mu?

- Geçen sezon yaptım, bu sezon da olacak mı bilmiyorum. "Dalga" adlı bir oyunu sahneliyorduk, belki bu sene de devam ederiz.

Dizide kızların ablası olan Ekin Türkmen’le aynı oyundaydınız yani.

- Evet, Ekin'le ilk "Dalga" oyununda tanıştık. Orda da Ekin'e aşık ama aşkına karşılık bulamayan bir genci canlandırıyordum. Kader bizi "Küçük Kadınlar"da da aynı tip rollerle karşı karşıya getirdi.

Peki, kimdir Ali İl? Ne yaptı, bu günlere gelene kadar?

- 1981 İstanbul doğumluyum. İki sene gümrük komisyoncusunda çalıştım sonra bir sene kokoreççilik yaptım. Büfem vardı ama sonra sıkıldım. Bir gün televizyonda dizi izliyordum "Bu işi bende yaparım" dedim. Nasıl dizilerde oynarım diye araştırmaya başladım. "Konservatuvara git" dediler. Konservatuvara girmeye karar verdikten sonra girip açık liseden diploma aldım. İlk girişte sınavları kazanamadım. O senem tiyatroyla geçti, amatör çocuk oyunlarında rol aldım. Sonrasında çalıştım, sınavlara girdim ve kazandım. Okula girdikten sonra da ajansa yazıldım. Aslında ilk başta haber spikeri olmak istiyordum. İlginçtir, ailem hâlâ oyuncu olduğuma inanamıyor.

"Küçük Kadınlar"daki performansınız hakkında nasıl eleştiriler alıyorsunuz?

- Dizide gerçek performansımın beşte birini bile sergileyemiyorum ama insanlar oyunculuğumu beğeniyorlar.
brk_dry
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
brk_dry

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2249 Nerden : Hobi : kucuk kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğRenci

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimePaz 14 Eyl. 2008, 16:11

PAyLasımın için Çookk SaoL cnm
AselBelis
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
AselBelis

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 148 Nerden : ANKARA Hobi : nete girmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 00:40

İyi bir oyuncu hakkaten ,bilgi için sağol
pretty
Isınan Üye
Isınan Üye
pretty

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 72 Nerden : Hobi : burak+hande Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 15:34

bilgi içn saoll
__eLif__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__eLif__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 526 Nerden : Hobi : ders çalışmak,nette vakit geçirmek, müzik dinLemek, Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 17:14

saoL
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimePtsi 15 Eyl. 2008, 20:47

saoL ßheßişim payLaşım içinn.. Gülümseme
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimeSalı 16 Eyl. 2008, 10:01

evet iyi bir oyuncu gerçekten oda rolünü iyi yapıyor
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 14:41

EMEĞİNE SAĞLIK
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimeÇarş. 18 Mart 2009, 22:49

gerçekten çok iiyi bir oyuncu gözlerin çok güzel ama sakın bir daha ağlama gerçekten o gözlere yazık kıyamam gerçekten sölüyorum ali ağlarken nedense gözyaşlarıma hakim olamıyorum
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimeÇarş. 29 Nis. 2009, 11:22

paylaşım için saol
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimeÇarş. 29 Nis. 2009, 11:23

teşekkürler
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimeÇarş. 29 Nis. 2009, 11:30

teşekkürler
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimeÇarş. 29 Nis. 2009, 11:31

güzel olmuşşş
merveburak
Yeni Üye
Yeni Üye
merveburak

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 12/06/09 Mesaj Sayısı : 5 Nerden : istanbul Hobi : burak sağyaşar fotograflarına bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimePaz 14 Haz. 2009, 22:07

ALİ O FİLMİN VAZGEÇİLMEZLERİNDEN BİRİ GERÇEKTEN ALİNİN BU FİLİMDE ÇOK TUTULDUĞUNA İNANIYORUM
*SagoLéRa
Isınan Üye
Isınan Üye
*SagoLéRa

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 20/06/09 Mesaj Sayısı : 76 Nerden : Çoookk Uzakk DiyarLardan..xD Hobi : WoLeyboL-MüzZik-aLı$weri$ Meslek : ÖÖrencii

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimePaz 21 Haz. 2009, 18:00

SaoL PayLa$ım İçin..Gülümseme
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009, 13:55

burak kadar olmasada ali il de yakışıklı
*nisa*prenses-
Yeni Üye
Yeni Üye
*nisa*prenses-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 27/01/10 Mesaj Sayısı : 20 Nerden : hatay\kırıkhan Hobi : müzik dinlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: Ali il röportajı Ali il röportajı Icon_minitimeÇarş. 27 Ocak 2010, 14:06

Hayat geçmek zorunda olduğumuz sınavlarla doludur. Bu sınavlar kimilerine “kolay” gelir… Sorunların çözümlerini bulmakta zorluk çekmezler… Adeta sorun çözümüyle birlikte gelir… Bunlar şanslı insanlardır. Bir de hayatları boyunca zor sınavları geçmek zorunda olanlar vardır. Onlar bir çok zorluğa göğüs germek, sırtlarına binen ağır yükleri biraz olsun hafifletmek için hayatları boyunca debelenip dururlar. Bunlar da şanssız insanlardır. Ama bu şanssız insanlar hayata daha bağlıdır… Daha bir tadını çıkartırlar mutlu günlerin. Çünkü mücadele bağlılığı, emek sevgiyi, baş etme gücünün farkında olmak da vefayı getirir. Bütün bu zor sınavlarda elimizi tutan, bize destek veren, hatta gerektiğinde bütün sorumluluğu yüklenen iyilik melekleri vardır etrafımızda… Yeryüzündeki meleklerimiz… Annemiz ve babamız… Hayatlarını , çocuklarının mutluluğuna vakfedenler... Hikayemiz yeryüzündeki iyilik meleklerini kaybettikten sonra birbirine kenetlenmiş beş kız kardeşin hikayesidir...

En büyüğü yirmi, en küçüğü altı yaşında olan beş kız kardeş… Anne babaları bu dünyadan göçüp gittikten sonra karşılaşacakları bütün sınavlarda el ele veren , birbirlerine kızsalar da küsseler de , bağırıp çağırsalar da karşılarına çıkan en zor sınavda bile tek bir yürek olan… Birbirlerinden farklı beş kız kardeş… Kardeşlerine hem anne hem baba olan, hukuk fakültesi 2. sınıf öğrencisi Elif (20), içi dışında, sırdaş, güçlü, “delidir ne yapsa yeridir” tanımının en iyi örneklerinden Armağan (17) - nam-ı diğer Armi - , okul derdiyle , sivilceleriyle , üç kuruş harçlıkla arkadaşlarına rezil olmadan onlara yetişme telaşıyla tam bir ergen Yeliz (15), yaşından büyük bir hastalıkla yaşayan, olgun, kitap okuma tutkusu olan, sorumluluk sahibi, anlayışlı Bilge (12) ve en küçük, en hassas, en sevimli, müzik tutkunu Cansu (6).

Anne babalarının bekçilik yaptığı köşkte kendilerine ayrılmış bölümde, her gün doğumunda, umutla, sevgiyle, ayakta kalma azmiyle güne “merhaba” diyecekler. Ne olursa olsun , pes etmeyecekler. Birbirleri için direnecekler. Başlarına gelecek her felaket onlara bir şeyler öğretecek. Daha güzel günler için hırslanacaklar , güçlenecekler…

Onlar Küçük Kadınlar. Onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek , hep birlikte “büyüyecekler.”

Ali il röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası