Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
küçük kadınlara yorum Vote_lcapküçük kadınlara yorum Voting_barküçük kadınlara yorum Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
küçük kadınlara yorum Vote_lcapküçük kadınlara yorum Voting_barküçük kadınlara yorum Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

küçük kadınlara yorum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
dyg---91@windowslive.com
Yeni Üye
Yeni Üye
dyg---91@windowslive.com

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 04/11/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek, dizi izlemek v.b Meslek : matbaa

MesajKonu: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimeSalı 04 Kas. 2008, 18:04

küçük kadınlar dizisine bayılıyorum bütün oyuncular rollerini süper oynuyorlar hepsine hayranım...Gülümseme Gülümseme
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimePerş. 13 Kas. 2008, 16:26

bizde bayılıyoruz cnm
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimePtsi 15 Ara. 2008, 16:54

hiçbir bölümünü kaçırmadım işallah kaçırmamda aslında romanınıda aldım ama dizi bittikten sonra başlıcam yoksa ne heyecanı kalır ki değilmi ama
bu arada burak seni seviyorum ...
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimeÇarş. 25 Şub. 2009, 18:01

harika bir dizi burakla dahada izlenir hale geliyor tabikide
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimeÇarş. 22 Nis. 2009, 07:39

ben de bu diziye bayılıyorum
bu diziyi çok seviyorum...
seni de çok seviyorum BURAK
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 11/04/09 Mesaj Sayısı : 298 Nerden : HATAY Hobi : Müzik Dinlemek Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimeÇarş. 22 Nis. 2009, 07:42

bu siteye üye olmak için çok uğraştım
sonunda oldum...
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın

MesajKonu: Geri: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimeÇarş. 22 Nis. 2009, 07:45

bu diziyi daha hiç kaçırmadım
çok güzel bir dizi
zaten herkes öyle söylüyor...........[img][/img]
BUSE ZENGİN
Yeni Üye
Yeni Üye
BUSE ZENGİN

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 24/04/09 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : ankara Hobi : çokkk şey war! Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimeCuma 24 Nis. 2009, 13:51

BEN DİZİYİ BURAK SAĞYAŞAR İÇİN İZLİYODUM ŞİMDİ TİRYAKİ OLDUM=)
-Dark-
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
-Dark-

Kadın

MesajKonu: Geri: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimeÇarş. 29 Nis. 2009, 11:10

bu dizi çok güzel......
tubişutku
Isınan Üye
Isınan Üye
tubişutku

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 17/05/09 Mesaj Sayısı : 30 Nerden : ankara Hobi : dizi izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimeÇarş. 27 Mayıs 2009, 17:24

bence cok güzel dizi ama burağın olduğu yerler sadece
burakimderya
Yeni Üye
Yeni Üye
burakimderya

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 28/08/09 Mesaj Sayısı : 21 Nerden : hannover Hobi : resim cizmek Meslek : ogrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimeC.tesi 29 Ağus. 2009, 16:47

bende bayılıyorum dizi süper en güsel oyuncu burakim benim
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009, 13:58

bende bayılıyorum bu diziye
*nisa*prenses-
Yeni Üye
Yeni Üye
*nisa*prenses-

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 27/01/10 Mesaj Sayısı : 20 Nerden : hatay\kırıkhan Hobi : müzik dinlemek Meslek : ögrenci

MesajKonu: Geri: küçük kadınlara yorum küçük kadınlara yorum Icon_minitimeÇarş. 27 Ocak 2010, 13:53

BND ÇOK SEVİYORUM

küçük kadınlara yorum

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası