Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Vote_lcapGerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Voting_barGerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Vote_lcapGerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Voting_barGerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
**dunya__guzeli**
Isınan Üye
Isınan Üye
**dunya__guzeli**

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 86 Nerden : Hobi : pc,dizi izlemek,arkilerle doyasıya gezip eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 12:26

Herşey Askere Gitmeden Önce Baslamıstı, 4 Arkadas Oturmus Sohbet ediyorduk. Bir ara Kız muhabbeti geçti Arkadasım Bir Kızdan Hoslanıyormus Hoslandığı Kızın Kim Olduğunu Sorunca, seda dedi, Benim Hoslandığım Kızdı Deliler Gibi Sevdiğim Kızdı Ama Arkadaslarım Bilmiyordu Bende Sessiz Kalmayı Muhabbetin nerelere Kadar Gideceğini Ve Kimsenin Kalbini Kırmadan Dinlemeyi tercih Ettim..

Basladılar Konusmaya Oturduğumuz Yer O kızın Evinin Yanıydı ve saat akşam 8:30 du Ne yapmamız gerektiğini anlattılar, işin içine benide soktular ama yine bir sey diyemedim, sanki delirmiş gibiydim aklım durmuştu hiç bir şey düşünemiyordum, o kızın arka taraftaki mutfak camına gittiğimizde cama taş attılar ve kızı arka tarafa çağırdılar, kız ne oldu neden beni çağırıyorsunuz dedi..

Ve anlatmaya başladılar. Ben en arka tarafta onlardan 1 veya 2 metre daha uzaktaydım, utanmıştım ben böyle şeylere gelemezdim ama yinede arkadaslarım olduğundan ona sans verdim. eyer olursa o çıkar berki kızın kalbi bir baskasındadır dedim. Arkadaslar kızla konusmaya basladılar.

Seda, Adem senden hoslanıyor seni deliler gibi seviyor, eyer bir hoslandığın yoksa Adem seninle çıkmak istiyor dediler. dediler ama anlatamam içimdeki sancıyı, anlatamam kalbimdeki tuhaf sesleri çok kötü hissettim kendimi, ben sadece kafamı öne eğdim ve nerdeyse ağlayacak duruma geldim. Seda da su arkada oturan kim deyince, içim bir acayip oldu sanki beni görünce herşey değişecek hissi geldi birden, nasıl oldu bilmiyorum ama aşkkın gücü bu olsa gerek..

Arkadaslar, hee o okan diyerek bana döndüler, sen neden konusmuyorsun orda öle deliler gibi oturuyorsun, kafamı kaldırıp baktığım kişi o kızdı deliler gibi sevdiğim kızdı ve gözlerimi ayırmadan, on kişi bir ağızdan konusmanın bir anlamı yok dedim ve konusun siz diyercesine kafamı hafiften eydim ama gözlerim hala ona bakıyordur..

Nediyorsun Ademle çıkacakmısın teklifini kabul etmek istermisin dediler. Seda,okan nediyor bu duruma kabul etmemi istermisin deyince tüm gözler bana döndü, nasıl yani dedim, bilmem sana kalmış eyer bir sevdiğin veya hoslandığın biri yoksa sana kalmış dedim. ama gözlerimin içi dolmuştu sanki nedeni bana sordu sen nedersin diye, çok sasırmıstım ufak ufak bakışıyorduk konusuyorduk ama demekki oda biliyordu onu sevdiğimi....

Seda, Arkadaslar içimden bir ses kabul etmememi istiyor, kalbim bir tuhaf oldu bana zaman vermenizi istiyorum düşüneceğim dedi. ve gözlerini benden ayırmadı onun bana baktığını görünce içim çok tuhaf oldu ve korkmuştum ellerim titriyordu, neyse arkadaslar ben biraz yalnız kalmak istiyorum başım ağrıyor diyerek oradan son bakışmalarla ayrıldım. onlar biraz daha konustular oradan hemen çıkmadılar. bende bizim kapının merdivenlerinde oturmuş sonucu bekliyordum ve yanıma geldiler...

Arkadaslar sizce yanlıs bisi yapmadık deyince, onlarda hayır nedenki Adem o kızla çıkacak neler olucak neler deyince.???

Bende ne olacak dedim, bana dönerek oğlum ölesine çıkacak ya anlarsınya deyince oturduğum yerde sanki basım döndü, ne olduğunu anlamamıştım şaşırdım ve şok oldum böyle bir şey düsündükleri için, o benim deliler gibi sevdiğim kız, ama cesaretli biri olmadığım için cesaretimi toplayıp bir türlü açılamıyordum kıza. eve gittim ve yatarken ağlamaya basladım deliler gibi, kendimi çok kötü hissediyordum ona bu olayları anlatmakla hata yapacağımı biliyordum. olayların duyulmaması ve ona zarar gelmemesi için bir an önce ona onu sevdiğimi söylemek zorundaydım kimsenin kalbini kırmadan...

Tekrar akşam olmuştu yine aynı arkadaslarla arka tarafa giderek cama taş atmaya başladılar, bir anda kendimi dünkü aynı anda buldum sanki zaman geriye gitmişti yaptığım hatayı düzeltmem için bana tekrar sans verilmiş gibi hisediyordum kendimi, çünkü aynı arkadaslarla aynı yerde ben yine arka tarafta herkez aynı yerinde ve yine taş attılar cama dünkü olayları yaşıyordum sanki, bu şansımı değerlendirmek zorundaydım...

Seda cama cıkarak ne oldu neden çağırdınız beni deyince zaman sanki bir an durdu ewet bana son şans verilmişti sanki herşey aynıydı değişiklik yoktu. sadece konuşmalar değişikti ama konu aynı konuydu arkadaslarıma şöyle baktım ve onlarda olan kötülüğü gördüm dışa yansıyordu sanki, cama baktığımda sanki camdan yansıyan ışık sadece beni gösteriyordu, kendimi tuhaf hissettim anlatamam arkadaslar çok tuhaf seyler oluyordu..

Seda Ademle Çıkma Teklifini düsündünmü deyince arkadaslar, hemen bunu düzeltmem gerektiğini anladım ve ona bakarak içimden onu çağırdım bana bak seda sadece bak diye, bana baktı gözlerimiz göz göze gelmişti sanki yanımdaydı soluk alışını hisediyordum ve kabul etme dercesine kafamı salayarak gözlerimi ayırmak zorundaydım çünkü hatamı duzeltmiştim...

Seda Arkadaslar Bugun Çok değişik Bir gündü ve Hoslandığım biri var dedi. direk kafamı kaldırdım ve ona baktım gözlerim doldu öyle deyince ve ben gidiyorum dedim ve hemen çekilip gittim. arkadaslar neyse seda görüsürüz bisiler oluyor galiba Okan bisiler çeviriyor dediler ve peşimden geldiler Ama adem orada kaldı onunla konusmak için...

Merdivene geçtim arkadaslar geddiler yanıma ve ne oluyor okan dunde böyleydin bir sorunmu var veya senmi hoslanıyorsun ondan deyince kalbim hizlı atmaya basladı...

Evet, Evet Ben hoslanıyorum Ve sizin yaptıklarınız bana çok kötü koyuyor, dayanamıyorum dedim artık suna son verin deyince. arkadaslar vaybe demek hoslanıyorsun bize soylemiyorsun, ne size soyleyyeyimde benide adem gibi kullanın değilmi, adem o çocuk böyle seyler yapmaz sizin yüzzünüzden o çocuk bu hale geldi çocuğu kandırdınız neden yaptınız, neden he, o çocuk sizin gibi biri olmak istemediğine eminim, tamam kim bir kızla yatmayı ret ederki ama inanın arkadaslar o kız bu kız değil, ondan uzak durun artık yeter deyince...

Arkadaslar Özür dileyerek bunun bu duruma gelmesini istemezdik dediler. bende, hata bende benim söylemem gerekirdi sizlere ama adem deyince durup dusundum, onun kalbini kırmamk için sonuçlara baktım eyer olsaydı dur demeyecektim, ama sizin düsüncenizden sonra herşey değişti arkadaslar diyerek, adem gözüktü bize doğru geliyordu Ve seslenerek beni çağırdı "Okan gelirmisin bir dakika" diye ve yanına gittim....

Konusmaya baslamadan, adem senden özür dilerim bu durum bana ağır gedli anlamanı isterim derken, bana sarılarak okan seni seviyorum ve neyin neden olduğunu biliyorum neyi nerden biliyorsun diye sordum..

Az önce sedayla konsutum bana gerçekleri soyledi..Bende nasıl yani Hangi gerçekleri anlamadım birsey deyince basladı anlatmaya...

Seda bana onu sevdiğini ve oda seni sevdiğini soyledi, deyince sok oldum demekki biliyormus ve oda beni seviyormus çok sasırmıstım gözlerimin içi gülüyordu, gözlerim sanki artık dünyayı bir baska bakıyordu, çok tuhaf dı herşey sanki gerçekleri görmeye basladım ve çok mutluydum kalbim yumaşacık oldu ve adem anlatmaya devam etti.."ve seda senin sırf benim kalbimi kırmamak için sizlere bir şey söylemedi, seni sevdiği için olacaksa olur berki benim gönlümün sende olduğunu düsündü ve ses çıkarmadı" deyince bende sen nerden biliyorsun dedim sedaya, sedada Aşk bu aşkın dili olsa konusurdu gerçekleri, gözler herşeyi belli eder dedi ve içeri girmesi gerektiğini söyleyerek bende oradan ayrıldım ve sana anlatmak için seni çağırdım dedi Adem...

Bende, Adem Demek oda beni seviyor aman allahım aşık olduğum ilk kız ve kalplerimiz sanki bir biriyle konusuyor anlamıyorum hiç bir şey gerçek aşk olsa gerek. adem biliyormusun suan için zaman benim için durdu sanki çok iyi hisediyorum ama sana bir sey sormak istiyorum dedim Ademe..

Sen seviyormusun peki sedayı deyince hayır tabiki sevmiyorum adamım hem sevsemde değişen bir şey olmayacak onun kalbi sende diyerek gülümsedi.

Yarını deiler gibi bekliyordum, ama çok heyecanlıydım ve nasıl cesaret toplayıp yanına gideceğim diye düşünüyordum. elim ayağıma karışıyordu sanki..

Evet Yarın Olmuştu ve balkona çıktığımda onu gördüm balkonda oturuyordu, beni gördü ve tebessümle bana gülümsedi bende gülümsedim ve içeri girdiğimde havalara zıplıyordum bağramıyordum ama içimden deliler gibi bağrıyordum çok mutluydum ve süslendim aşağıya indim ve beni aşağıda görünce oda içeri girdi, herhalde oda benim için dışarıya çıkacaktı ne yapacağımı bilmiyordum şaşırmış bir durumdaydım ve işte dışarı çıktı ve yukarıya doğru çıkmaya başlamıştı peşinden gitmeye başladım...

Ayaklarım kendi götürüyordu beni, sanki ben gitmiyordum çok heyecanlıydım kalbim hizla atıyordum yanına gittiğimde nediyecektim ne cevap verecektim hiç bilmiyordum, ama ne olursa olsun artık herşeyi göze aldığımı hissettim ve yukarıda parka çıktı ve bir oturakta oturdu...

Merdivenlerden yukarı çıkarken gözleri bendeydi bana bakıyordu, ayaklarım ayaklarıma karışıyordu sanki biran yere düşecekmiş gibi hisettim kendimi evet o an geldi hisslerim gerçekleşiyor, ayağım takıldı ve merdivenlerin hemen yanında bulunan çimenlerin üstüne düştüm ve ayağa kalkmadan oturup gülmeye başladım. yanıma geldi gülerek ne oldu böyle yerlerde gördüm seni deyince utandım ama gülmeye devam ettik. istersen gel burada otur buradan herşey daha güzel gözüküyor deyince, bilmemmi tabi tabi dedi güldü ve oturdu yanıma, boyle kuru yerde nasıl sele gittin anlamadım dedi. bende gülümseyerek ona seni görünce titriyorum heyecanlanıyorum elim ayağıma karısıyor dedim. bende dedi, bende özellikle dünden sonra çok heyecanlayım bir türlü gitmedi üzerimden su heyecan konusuyorum ama heyecan var hisettirmemeye çalısıyorum dedim, bende dedi ve bosver bak ben hisettirdim diyerek gülmeye basladık...

Cesaretimi toplayarak bana bakarmısın sana çok önemli bir şey söylemek istiyorum dedim. oda seni düinliyorum dedi ve gözlerimiz bir ana olsun ayrılmadı, seni seviyorum dedim ve bir anda basım dönemeye basladı bayılacak gibi oldum özür dileim basım döndü, kendimi iyi hissetmiyorum dedim ve elimi tuttu, meraklanma bu bas dönmesi bendede oldu deyince mutlu oldum hafif hafif heyecanımı yenmeye basladım ve konusmaya basladık, nemi konusuyorduk bilmiyorum ama saçma saçma seylerden konustuğumu hatırlıyorum...

Ve artık Çıkmaya basladık onu okadar çok seviyordum ki bir an yanından ayrılasım gelmiyordu, ama bir ara ayrıldık arkadaslar yüzünden ve tekrar çıkmaya basladık. Dısarda gezmeye basladık benimde onunda gözü iyice açıldı ama ben bir an olsun değişmedim ve hala da boyleyim....

Bir ara tatile gittim eniştemlere bir ay kaldım b.çekmecede Önceleride çok gittiğimden tanıdıklarım çoktur, dısarıya çıktığımda arkadaslarla deliler gibi bakan kızların sayıları belirli değildi, ama benim sevdiğim vardı asla bir baskasına bakamadım yapamazdım zaten...

Eve dönme zamanı gedli aşkımı çok özlemiştim ve hala heyecan vardı, hiç bitmedi ona karşı heyecanım. Aksam geç saatlerde Mahallede otururken arkadasım geldi yanıma adı celal ve hosgedin dedi. bu arkadasım serseri tiplidir ama iyi bir insandır kimsenin kalbini kırmak istemez kız olunca değilşir...

Sana çok önemli bir sey söylemek istiyorum deyince kalbimdeki zayıflığı hissettim ve bir an kötü hissetmeye basladım kendimi dünyaya küsercesine, yüreğim anlamıştı hemen sanki.Okan Sey nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum bende söyle dedim hadi ya off kötü bisimi oldu yoksa çocuklardan birine deyince yok kız hakkında dedi. hangi kız hakkinda deiynce ikinci darbe geldi ve gözlerim doldu senin kız dedi ne olmuş benim kıza deyince.

Sey Onla ben Çıkıyorum artık dedi. İnanmadım ilkten vallahı bak çıkıyorum dedi. Zor tuttum kendimi dişlerimi sıkmaktan dişlerim kırılacaktı sanki yumruklarım felç olmuşcasına taş gibiydi ve dizlerimin üzerine çökerek olamaz dedim. kendimi kaybettim sanki...İnanmıyorum sana dedim kızla konusacağım dedim hiç böyle delilik yapmamıştım ki benim tarzım değildi ama işte aşk engel tanımıyor...

Bağırmaya başladım seda çık balkona sedaaa diye..
Çıktı Celalın dedikleri doğrumu dediğimde, Hiç Bir sey Olmamış gibi Evet Dedi..
Kendimi Bir Mal Salak Ne varsa öyle hissettim çok kötü olmuştum. Anladımki Bu kız Gerçekten insanları kandıran bir Kşr.. Olduğunu Anladım deliler gibi saymaya başladım sen benim le nasıl oynarsın kalbimle sana olan aşkımla nasıl oynarsın ayrılsaydın bari sonra çıksaydın, sen benimle dalgamı geçiyorsun. Büsürü Kişi Bizi Dinliyordu Ve Celala Döndüm Benimle Bundan sonra arkadaslık yapma Ve Kıza Dönüp Özür Dilerim Senden "Neden" Deyince Seni Bcrmedgm İçin dedim, Bundan Sonra Yaşamında Benim Kalbim Gibi Anların Olsun dedim Ve kafamı eyerek ayrıldım oradan......

Mahalleye bir kişi geldi ve ona çektirmediği acı kalmadı karakolluk bile oldular. ben beddua etmedim ben sadece benim çektiğim acıyı çekmesi için olesine bir laf attım ortaya ve aşkın gücü işte Allahım ona verdi Vereceğini....

Aradan biraz zaman geçti ama unutamadım hiç, düğüne gittiğini duydum onun yanına gittim göre bilmek için sadece, ama o çocukta oradaydı yanıma geldi ve, sey sen bizim karşıda oturan okan değilmisin dedi, evet dedim benim ne oldu deyince, sey biraz konusmak istedim sadece deyince buyrun konusalım dedim ve basladık konusmaya...

Cocuk Tam bir deliydi Adam öldüren tiplerden korkmustum açıkcası, o kadar güzel bir kızın bu gibi biriyle çıkmasına aklım bir tür el vermedi çocuk iyi biri olsa tamam ama kötü biri çok kötü hemde hırsız ayrıca neyse....

Bana basladı anlatmaya Simdi sen su kızla çıkan okansın değilmi "evet" içimden geldi anlatmak istedim dedi, neyi diyince bu kizin sana çektirdiği acıların karşılığını aldığını, "biliyorum dedim" ama bilmediğin şeylerde var dedi "ne gibi deyince"...

Bu kız seni hala seviyor biliyomusun, "neden seviyormuş ki deyince" basına benim ve celal gibi birileri gelince baktıkı bunlar iyi biri değil kaçkere dövdüm sedayı celal da dövmüş ve onla o isi yaptım ve aklına sen gelmişsin ona önceden bisiler soylemisin ayrılırken gerçeklestiğini soyledi. ve senin tekrar kazanacağını söyledi bende bu yüzlemi dedim deyince..

Çok kötü oldum istemezdim böyle olsun ama laf ağızdan bikere çıkar işte Evet hala beni gördüğünde Bakıyor ve Aşağıya oturmaya insem bile oda iniyor ama artık boş....

Onun Yüzünden Kimseyle Çıkmaz Oldum, Korkuyorum Tekrar Basıma Gelecek dİye Ve Hala Çıktığım Biri yok hiç uraşmıyorum bile, kendimi bilgisayara adadım sanki hiç başından kalkmıyorum hep filim ziliyorum vs..İşte Arkadaslar benimde başımdan geçenler bunlar, Ve basından bole geçenler içinde üzülüyorum ama hayat işte bir dengede kalmak zorunda ve bu dengeye uyarak Yaşamaya mecburuz...

bi siteede okudum arkadaslar sizinlede paylaşmak istedim

alıntıdır...
!!!.al£v.!!!
Yeni Üye
Yeni Üye
!!!.al£v.!!!

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : istanbul Hobi : müzik dinlemek, pc, FB:) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Icon_minitimePaz 07 Eyl. 2008, 16:33

way be çok güselmiş yasık yhaa çocuğa...
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Icon_minitimePtsi 23 Mart 2009, 14:31

eline sağlık
pınarzeynep
Yeni Üye
Yeni Üye
pınarzeynep

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 10/03/09 Mesaj Sayısı : 9 Nerden : aksaray Hobi : müzik Meslek : kasiyer

MesajKonu: Geri: Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Icon_minitimePaz 07 Haz. 2009, 22:50

ellerinie sağlık insan sevmekten korkuyor
0rjinaL qıHz
Yeni Üye
Yeni Üye
0rjinaL qıHz

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 07/06/09 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : Nabcaann?? Hobi : basKetboL.. Meslek : öqRenciixD

MesajKonu: Geri: Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Icon_minitimeSalı 09 Haz. 2009, 15:49

gsL miş emeğiNe sağLık..
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Gerçek Aşk Ama Karşılıksızmıydı... Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009, 15:21

çok güzel yaa çok etkileyici.ben çok beğendim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası