Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Ekin turkmen röportajı Vote_lcapEkin turkmen röportajı Voting_barEkin turkmen röportajı Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Ekin turkmen röportajı Vote_lcapEkin turkmen röportajı Voting_barEkin turkmen röportajı Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Ekin turkmen röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
brk_dry
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
brk_dry

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2249 Nerden : Hobi : kucuk kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğRenci

MesajKonu: Ekin turkmen röportajı Ekin turkmen röportajı Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 20:19

O kadar dejenere olmasa mankenliği bırakmazdım

Röportaj: Hande Üresin
O kadar dejenere olmasa mankenliği bırakmazdım Şov dünyasına modellikle adım atan Ekin Türkmen, sonradan kulvar değiştirdi.

Şu sıralar "Halil ile Menekşe" dizisinde rol alan alan Türkmen, gelecek hayallerini oyunculuk üzerine kurduğunu söylüyor ve "Bu işe o kadar güzel bir kadroyla başladım ki, kısa sürede oyunculuğun hayatımın işi olduğunu anladım" diyor.

Öncelikle şunu sorayım; daha yolun başındayken modelliği neden bıraktınız?- Ben Best Model?a girdim, bir derece aldım, ama istediğim kadar iş yapamadım. Zaten manken standartlarında değilim, boyum 1.73... Uğurkan Erez podyumumu çok beğenirdi ve birçok işine çıkarmıştı. Ama öyle işler çok az geliyordu, daha çok mağaza açılışları gibi işler oluyordu. Onlara katılmak istemiyordum. Sonunda "Mankenlik iyi gitmiyor, oyunculuk daha iyi durumda, üstelik de seviyorum. İkisi bir arada olmasın" dedim ve mankenliği bıraktım. Mankenlik bu kadar dejenere olmasa çok iyi bir iş... Orada da oynuyorsun, bir sürü yer geziyorsun, birçok kıyafet giyiyorsun. Açıkçası özel bir işti, ama bitti.

n Oyunculuğa nasıl başladınız?

- Aslında oyunculuk hiç istediğim ya da hayal ettiğim bir iş değildi. Best Model?a katılmıştım. Osman Sınav da orada oyuncu olabileceğini düşündüğü insanlarla görüşüyormuş. Bana "Ekmek Teknesi diye bir dizimiz var, oynamak ister misin?" dedi. İçimden "Ben ne anlarım oyunculuktan?" diye geçirdim, ama yine de "Tamam eğlenceli olur" deyip kabul ettim. O kadar güzel bir kadroyla başladım ki, kısa sürede oyunculuğun hayatımın işi olduğunu anladım.

n "Ekmek Teknesi"nde oynadığınız Songül ile "Menekşe ile Halil" dizisindeki Zeynep karakteri arasında çok fark var. Kendinizi geliştirmek için neler yaptınız?

- Açıkçası pek bir şey yapamadım. Okuduğum kitaplar, arkadaşlarıma ya da büyüklerime danıştığım şeyler dışında tabii. Bu yaz yurt dışında eğitimlere katılmak istiyorum. Bir de ben oyunculuğa iş olarak bakmıyorum, öyle olunca her an kendine bir şeyler katabiliyorsun. Mesela kötü bir haber aldığımda nasıl tepki veriyorum diye dikkat ediyorum, her şey oyunculuğa hizmet ediyor. Her anı kaydediyorsun ve sonra da bunları kullanıyorsun.

n Sinema deneyiminiz var, bunu sürdürmeyi düşünüyor musunuz?

- "Keloğlan"da küçük bir rolüm vardı. Şimdi çok güzel bir film daha geliyor, şubatta vizyona girecek. Artık sadece oyunculuk var benim için. Oyunculuğa işim bile demek istemiyorum, hayatımın bir parçası oldu çünkü...

n Şubatta vizyona girecek olan filminizden bahseder misiniz?

- Uğur Yağcıoğlu yazdı. Ferhan Şensoy oynuyor. Ferhan Şensoy üniversitede bir hoca ve film bir aşk hikayesini konu alıyor.

n Yeniden "Menekşe ile Halil"e dönersek... Bu projeyi kabul etmenize ne sebep oldu?

- Senaryoyu okudum, çok güzeldi. Zaten "Yaprak Dökümü"nden de takip ettiğim senaristlerdi ve çok başarılı buluyordum. Senaryo etkiledi diyebilirim.

n Günümüzdeki oyunculukları nasıl değerlendiriyorsunuz?

- Bir sürü dizi başlıyor, herkes "kalite düştü" diyor. Ama ben çok iş, çok oyun, çok oyuncu olduğunda daha kaliteli işler ortaya çıkacağına inanıyorum. Mesela "Bıçak Sırtı" çok güzel bir dizi. Böyle işler artacaktır. Dejenere olanlar da geride kalacaktır. Cnbc-e?deki gibi bir noktaya geleceğimizi düşünüyorum.

n Peki size hangi rol teklif edilirse "yapamam" dersiniz?

- Öyle bir sınırım yok.

- Hayatınızın başrolünde kim var?

Kendim... Kendimle o kadar çok uğraşıyorum ki... Yalnız yaşıyorum ve hayatı keşfediyorum.

- Burak Kut ile anılmıştı adınız bir aralar...

Burak ile olan ilişkimizden hiç bahsetmedik, kimsenin gözüne sokmadık. Normal bir şekilde yaşadık ve bitti.

Kaynak:Hürriyet/Kelebek
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Ekin turkmen röportajı Ekin turkmen röportajı Icon_minitimeC.tesi 06 Eyl. 2008, 11:34

saol canm
aysima
Yeni Üye
Yeni Üye
aysima

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : Hobi : basketbol oynamak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Ekin turkmen röportajı Ekin turkmen röportajı Icon_minitimeCuma 12 Eyl. 2008, 12:57

tşk
eLo$$
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
eLo$$

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 154 Nerden : Hobi : ''----'' Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Ekin turkmen röportajı Ekin turkmen röportajı Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. 2008, 13:59

pylaşmm içinn saoll junuumm
rapper_1923
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
rapper_1923

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 1671 Nerden : Hobi : anime,emo,pc Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Ekin turkmen röportajı Ekin turkmen röportajı Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. 2008, 16:54

saol janum eline sağlıkk
brk_dry
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
brk_dry

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 28/08/08 Mesaj Sayısı : 2249 Nerden : Hobi : kucuk kadınlar dizisini izlemek Meslek : öğRenci

MesajKonu: Geri: Ekin turkmen röportajı Ekin turkmen röportajı Icon_minitimeC.tesi 13 Eyl. 2008, 17:18

onemli DeiL ArkadsLar ;)
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Ekin turkmen röportajı Ekin turkmen röportajı Icon_minitimeC.tesi 11 Ekim 2008, 19:17

paylaşımın için saol
BuRcoşş =)
Yeni Üye
Yeni Üye
BuRcoşş =)

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : ADANA Hobi : GitaR ÇaLarımm :) Nette taKıLırım...Müziq diNLerim =) Meslek : ÖğReNci

MesajKonu: Geri: Ekin turkmen röportajı Ekin turkmen röportajı Icon_minitimeÇarş. 15 Ekim 2008, 19:33

thank you paylasm için
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: Ekin turkmen röportajı Ekin turkmen röportajı Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 14:30

ELİNE SAĞLIK
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Ekin turkmen röportajı Ekin turkmen röportajı Icon_minitimeÇarş. 18 Mart 2009, 22:50

çok sağol arkadaşım paylaşım süper

Ekin turkmen röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası