Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
ALİŞAN İSYANLARDA... Vote_lcapALİŞAN İSYANLARDA... Voting_barALİŞAN İSYANLARDA... Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
ALİŞAN İSYANLARDA... Vote_lcapALİŞAN İSYANLARDA... Voting_barALİŞAN İSYANLARDA... Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

ALİŞAN İSYANLARDA...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
!!ZyNp!!
Isınan Üye
Isınan Üye
!!ZyNp!!

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 106 Nerden : Hobi : burakk:)) Meslek : öğrnci

MesajKonu: ALİŞAN İSYANLARDA... ALİŞAN İSYANLARDA... Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 12:45

Alişan Bir Gazetede Yer Alan, '6 Ay Fahriye Evcen ile Beraber Oldum' Haberine Büyük Tepki Gösterdi ve Gece.com Aracılığıyla Şu Açıklamayı Yaptı
ALİŞAN BİR GAZETEDE YER ALAN, '6 AY FAHRİYE EVCEN İLE BERABER OLDUM' HABERİNE BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİ VE GECE.COM ARACILIĞIYLA ŞU AÇIKLAMAYI YAPTI..
'Haberi okurken, oruçlu oruçlu neredeyse bayılacaktım. Ben Fahriye Evcen ile 6 ay beraber olmuşum. Bunu Sariyer konserkinde açıklamışım. Ben konser sırasında kimseyle konuşmadım, basına da açıklama yapmadım. Haberi yazarı mahkemeye veriyorum, kanunu haklarımı arayacağım. Özcan Deniz ile Fahriye Evcen'in güzel bir beraberlikleri var. Böyle yalan haber yazanları ne olur aranızda barındırmayın. Benim Fahriye Evcen ile hiç alakam yok. 2 yıl önce Melek ******, Güven Hokka ve Aziz Birsin ile birlikte Ceylan Hotel'in Roof'una gitmiştik. Orada Güven ablanın yanına geldi. Bir kere orada gördüm. Bir daha da ne karşılaştım ne de konuştum. Beni Fahriye Ecen ile ilişkim olduğunu ispat etsinler Türkiye'yi terkederim.'
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: ALİŞAN İSYANLARDA... ALİŞAN İSYANLARDA... Icon_minitimePerş. 12 Şub. 2009, 18:24

çok teşekkürler
sweet_angel
Isınan Üye
Isınan Üye
sweet_angel

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 13/07/09 Mesaj Sayısı : 62 Nerden : burak'mın ve aRdâ^mın kaLßnden Hobi : yüzmeK aLısweRis Meslek : öqRenci

MesajKonu: Geri: ALİŞAN İSYANLARDA... ALİŞAN İSYANLARDA... Icon_minitimeSalı 14 Tem. 2009, 14:38

sağoL

ALİŞAN İSYANLARDA...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası