Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Vote_lcapKüçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Voting_barKüçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Vote_lcapKüçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Voting_barKüçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 15:17

Beş kız kardeşin anne ve babalarının ölümünün ardından hayata tutunma çabalarını anlatan dizinin oyuncularından Ekin Türkmen, Hande Soral ve Fulya Zenginer’le konuştuk.

FULYA ZENGİNER

Hem rolüme hem ÖSS’ye çalışıyorum

n Yeliz nasıl bir karakter?

- Biraz fazla şımarık. Zengin bir ailede doğmalıymış! Biraz deli dolu ve heyecanlı. Kardeşleri Elif ve Armağan ile çok zıt bir karaktere sahip. Her evde mutlaka bulunan bir kız Yeliz, çünkü ergenlik çağına giren herkesin huylarını barındırıyor. Kendini çok önemseyen ve güzel olduğunu düşünen biri.

n Daha önceden birkaç oyunculuk deneyiminiz vardı sanırım...

- "Doktorlar" dizisinde bölüm oyunculuğu yaptım. Sonra da "İki Aile" dizisinde rol aldım.

n Oyunculuk eğitiminiz var mıydı?

- Konservatuvar sınavına hazırlanırken eğitim aldım. Liseyi geçen yıl bitirdim bir sene hazırlık dönemi gibi geçti.

n Bu tempoda çalışırken ÖSS’ye hazırlanmak zor olmuyor mu?

- Geçen yıldan alıştığım bir şey bu benim için. Dershanede burslu okuyan bir insan olarak derslerde zorlanmam söz konusu değil. Bu işi severek yaptığım için dersler bana ağır gelmiyor. Başka bir iş yapsaydım, iki-üç saat uykuyla durup bu tempoya katlanamayabilirdim. Yaşadığım her an insanları izliyorum. Onların tepkilerini gözlemliyorum. Bazen kendimi dinleyip hangi olaylara nasıl tepkiler verdiğimi düşünüyorum.

EKİN TÜRKMEN

Konservatuvarda çok ağladım

n Canlandırdığınız Elif nasıl bir karakter?

- 22 yaşında ve en büyük abla. Önceleri prenses gibi. Klasik bir abla gibi değil ama annesiyle babası öldükten sonra o görevi almak zorunda kalıyor. Üniversite ikinci sınıfa giden bir hukuk öğrencisi. Yan köşkte yaşayan okul arkadaşı Ali ona aşık ama Elif’in haberi yok. Ali’yi hep arkadaş gibi görüyor. Okulda zengin arkadaşları var ama fakir bir ailenin kızı.

n Diziye nasıl dahil oldunuz?

- Çok güzel bir hikáye ve klasik bir senaryo. "Küçük Kadınlar" filminden ilham alınarak senaryolaştırılmış bir dizi. Senaryoyu ilk okuduğumda beni gerçekten heyecanlandırdı. Dizi kadrosu da çok güzeldi, teklifi hemen kabul ettim.

n Oyuncu olarak beş kardeşin içerisinde en deneyimlisi sizsiniz sanırım.

- Yedi yıldır oyunculuk yapıyorum. Armağan karakterini oynayan Hande Soral hariç, ekipteki herkesin oyunculuk deneyimi var. "Menekşe ile Halil" dizisinde oynadım en son. O dizi bittiği için "Küçük Kadınlar"ı kabul ettim.

n İlk kez "Ekmek Teknesi" dizisinde karşımıza çıkmıştınız. O zamandan bu zamana neler değişti?

- Her işte bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Oyunculuğumu çok geliştirdim diyemem. Bir şeyler yapmak istiyorum ama çok seçenek yok. Öğrenirken doğallığımı kaybetmemeye çalışıyorum. Savaş Dinçel ile çalışırken bize hoca gibi birçok şey öğretirdi. Ondan sonra onun gibi insanlarla çok çalışamadım.

n Okullu oyunculardansınız. Okulun gerekliliğini savunanlardan mısınız?

- Herkes konservatuvar okumalı mı, okumamalı mı hálá arada kalıyorum. Konservatuvar bazı şeyleri kazandırırken bazı şeyleri de kaybettiriyor. Kendinizi koruyup okuldan çıkmanız çok zor. İster istemez hocanız gibi oluyorsunuz. Haliç Üniversitesi’nden mezunum, Müşfik Kenter’in öğrencisiyim. İyi bir öğrenci olduğum söylenemez. Müşfik Hoca’nın böyle bir müdahalesi yoktur, siz oynarsınız, o yorum yapar. Bu açıdan okulda hiçbir sorunumuz olmadı. Ama biraz duygusalsanız, çok ağlıyorsunuz. Biz de çok ağladık, çünkü zor geçiyor. Bir şekilde eğitim almak gerekiyor ama okul gerekli mi bilmiyorum.

n Dizi oyunculuğu hep eleştirilir. Siz kendinizi eleştirebiliyor musunuz?

- Bazen dizi oyuncularını çok ağır eleştiriyorlar. Benim de dizi izlerken eleştirdiğim oluyor ama sonra kendime "ne şartlar altında çalıştıklarını bilmiyorsun" diyorum. Gerçekten set şartları çok ağır. Mesela ben dizilerde oyunculuğumun yüzde 20’sini bile gösteremiyorum.

n Bu yaza başka projeler de sığdıracak mısınız?

- Ben bir seneliğine Amerika’da eğitim almaya gidecektim. Ama bu iş gelince erteledim. Özel hayat kısmında ise benim için her şey oyunculuğa hizmet ediyor. Yaşadığım ilişki, yolda yürürken, iyi ya da kötü bir haber alırken, sanki bir kamera varmış ve kendimi izliyormuşum gibi hissediyorum.

HANDE SORAL

Komedi Dükkanı’nda keşfedildim

n Armağan nasıl bir karakter?

- Armağan ya da dizide sıkça duyacağınız lakabıyla Armi, lise son sınıf öğrencisi. Erkek gibi büyümüş, sokaklarda futbol oynayan, bisiklete binen, agresif, çabuk parlayan ve haksızlığa tahammülü olmayan bir karakter. Hiç aşık olmamış bir kız. En küçük kız kardeşine çok bağlı.

n İlk kez bir dizide rol alıyorsunuz. Nasıl keşfedildiniz?

- "Komedi Dükkanı" programına seyirci olarak gittim. Seyircilerden birini sahneye istediler. Ben de hazır gitmiştim, çantam elimde bekliyordum. Birini istediklerinde çıktım sahneye. İzleyenler ve yönetmen de beğenince normalde beş dakika oynamam gerekirken, 45 dakika sahnede kaldım. Dizinin cast’ını yapan ajans şans eseri programı izleyince kendimi bu dizide buldum.

n Bu ilk oyunculuk deneyiminiz değil herhalde...

- Daha önce çocuk oyunlarında yer aldım. Tiyatro eğitimim de vardı ama oyunculuk istememe rağmen başka alana yöneldim. Üç aydır Plato Film’den oyunculuk eğitimi alıyorum. Boğaziçi Üniversitesi’nde psikoloji okuyorum. Okuduğum bölüm de aslında oyunculuğa yabancı değil.

n Setleri nasıl buldunuz?

- Daha bir bölümlük bir tecrübem var ama çok yorucu olmasına rağmen sevdiğiniz için katlanıyorsunuz. Setten çıkıyorum, uyumadan okula gidiyorum.
BuRaközqe
Moderatör
BuRaközqe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2584 Nerden : :] Hobi : VoLeyboL...GtaR çaLmak...müsik dinLemek..! Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 18:54

emeğine sağLık CaN^ım...Bendee aRıyordumm:D
esRa<3buraq
Moderatör
esRa<3buraq

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : Sago'mun ve Yalın'mnn oLduğu her yerden (: Hobi : nette takıLmak Rap dinLemek voLeyboL Meslek : öğRénci..

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 19:45

saoL payLasm icin CevRiye'cmm (=
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 22:19

bişi değil cnm siz saolun
__eLif__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__eLif__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 526 Nerden : Hobi : ders çalışmak,nette vakit geçirmek, müzik dinLemek, Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 16:46

züper
!!ZyNp!!
Isınan Üye
Isınan Üye
!!ZyNp!!

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 106 Nerden : Hobi : burakk:)) Meslek : öğrnci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 20:28

tşkkrlr cnm
miray
Yeni Üye
Yeni Üye
miray

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : RİZE Hobi : müzik dinlemek arkadaslarla sohbet etmek kitap okumak yaylalarda gezmek yapmak yanı(doga yürüyüşü ) Meslek : ögrencı

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 10:00

bızle bılgılerı paylaştıgın için teşekkür ederim
MercilesS
Isınan Üye
Isınan Üye
MercilesS

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 89 Nerden : Hobi : kitaplar ,pc,,arklar Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 12:39

tşk cnm
melekiz
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
melekiz

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 172 Nerden : Hobi : dans etmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeCuma 05 Eyl. 2008, 23:55

tşkkür vaalla süper
Tugucege'mMmM.
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
Tugucege'mMmM.

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 09/09/08 Mesaj Sayısı : 313 Nerden : kArAnLıKlAr üLkEsİnDeN... Hobi : müzik dinlemek pc vakit geçirmek voleybol oynamak arkilerle toplaşmak Meslek : öğrenci:(

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeSalı 09 Eyl. 2008, 23:58

çhoook saol bidenemm
AselBelis
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
AselBelis

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 08/09/08 Mesaj Sayısı : 148 Nerden : ANKARA Hobi : nete girmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 10:48

Sağolasın cnm güzeldi.
hard-candy
Isınan Üye
Isınan Üye
hard-candy

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 114 Nerden : Hobi : utkuuyu izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 14:16

tşkler
eLo$$
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
eLo$$

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 154 Nerden : Hobi : ''----'' Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeÇarş. 10 Eyl. 2008, 21:29

ssüüperrr çok saolll Gülümseme
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePerş. 11 Eyl. 2008, 18:18

bişi değil =)
deLi.qirL
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
deLi.qirL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 06/09/08 Mesaj Sayısı : 453 Nerden : Hobi : Burağın ResimLeRine bakmak :) Meslek : öğRenCi

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 16:52

saoL Cnm
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 19:31

emeğine sağlık cnm
pedo
Yeni Üye
Yeni Üye
pedo

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 29/09/08 Mesaj Sayısı : 1 Nerden : izmit Hobi : rock müzikten hoşlanırım Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePtsi 29 Eyl. 2008, 14:54

süperlerrr
dilcem
Isınan Üye
Isınan Üye
dilcem

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 29/09/08 Mesaj Sayısı : 79 Nerden : Hobi : müzik, yürümek, sinemaya gitmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeSalı 30 Eyl. 2008, 16:49

çok saol harikalar
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 2967 Nerden : hasan adalıdan Hobi : müzik dinlemek,burağın resimlerine baqqmak ,rap sölemek Meslek : öğrnc

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePerş. 09 Ekim 2008, 15:00

devamıda varmı fulya ile yapılan felan
ceylinnn!
Yeni Üye
Yeni Üye
ceylinnn!

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 12 Nerden : adana Hobi : internet Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePerş. 16 Ekim 2008, 21:21

çok harika teşekkürler
DJ_TEHLİKE
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
DJ_TEHLİKE

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 2000 Nerden : istanbul Hobi : gezmek eğlenmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeSalı 21 Ekim 2008, 22:52

ÇOK HARİKA TEŞEKÜRLER
hilary_duff
Isınan Üye
Isınan Üye
hilary_duff

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 36 Nerden : konya Hobi : yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeSalı 28 Ekim 2008, 12:49

yha ceylin profile nası resim koydun bana bir yardım ett ayrıca röpertaj süperrrrrrrrrrr:D:D:D:D
hilary_duff
Isınan Üye
Isınan Üye
hilary_duff

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 36 Nerden : konya Hobi : yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeSalı 28 Ekim 2008, 12:50

rap hande sen nasıl bu kadar çok Moderatör oldun kızım yaa ayrıca profili nasıl koyucaz bi cwp gndrin lütfen amaaaa
rap_hande
Moderatör
rap_hande

Kadın

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeSalı 28 Ekim 2008, 19:11

fulya zngineri bn ne iki ailede nede dr.larda görmedim
burak_ayse
Isınan Üye
Isınan Üye
burak_ayse

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 16/10/08 Mesaj Sayısı : 36 Nerden : burağın olduğu her yerden Hobi : müzik dinlemek,kitap okumak,TV izlemek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeCuma 31 Ekim 2008, 18:44

saol cnm paylaşım için
ARZU-C
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
ARZU-C

Kadın
Yaş : 37 Kayıt tarihi : 02/02/09 Mesaj Sayısı : 1015 Nerden : istanbul Hobi : kitap okumak Meslek : ev kızı

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePtsi 09 Şub. 2009, 14:26

TEŞEKKÜRLER
bursa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
bursa

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 09/12/08 Mesaj Sayısı : 222 Nerden : bursa Hobi : sayısal soruları çözmek ve sinama Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeÇarş. 18 Mart 2009, 23:00

paylaşım için çok tşk ederim
aşkdoktoru
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 22/01/09 Mesaj Sayısı : 28 Nerden : kayseri Hobi : yüzmek Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimePerş. 07 Mayıs 2009, 14:41

offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
sen&ben
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
sen&ben

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 04/08/09 Mesaj Sayısı : 125 Nerden : adana Hobi : burağın resimlerine bakmak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009, 13:53

paylaşım için saol

Küçük kadınlar oyuncularıyla röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası