Burak Sağyaşar Fan Sitesi
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz!
Sırıtmak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlKayıt Ol  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Giriş yapGiriş yap  
.:: Burak Sağyaşar Fan En Son Mesajlar ::.
En Son Konular ve Cevaplar
Son Gönderen
Gönderme Zamanı
Paz 05 Ağus. 2012, 12:25
Paz 05 Ağus. 2012, 12:24
Çarş. 01 Ara. 2010, 17:42
Çarş. 06 Ekim 2010, 15:53
Salı 07 Eyl. 2010, 21:34
C.tesi 04 Eyl. 2010, 01:42
Salı 31 Ağus. 2010, 14:18
Ptsi 30 Ağus. 2010, 19:17
Ptsi 30 Ağus. 2010, 18:00
En iyi yollayıcılar
rap_hande (2967)
Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Vote_lcapKüçük kadınlar 13.bölüm özeti Voting_barKüçük kadınlar 13.bölüm özeti Vote_rcap 
BuRaközqe (2584)
Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Vote_lcapKüçük kadınlar 13.bölüm özeti Voting_barKüçük kadınlar 13.bölüm özeti Vote_rcap 
İsterdim (2522)
brk_dry (2249)
DJ_TEHLİKE (2000)
JustiN & BuraK <3 (1784)
rapper_1923 (1671)
Floodcu (1574)
ARZU-C (1015)
utkuarmi (713)

Küçük kadınlar 13.bölüm özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008, 15:13

TİMUÇİN ELİF’İ YEMEĞE ÇIKARIR. ANCAK ORADA ELİF’İ TATSIZ BİR SÜPRİZ BEKLEMEKTEDİR.

ŞEVKİYE CENGİZ’İ BİR DAHA CANSU’YA EL SÜRMEMESİ İÇİN TEHDİR EDER.CANSU’NUN DA ABLALARINA OLANLARI ANLATMASINI ENGELMEYE ÇALIŞIR.

Timuçin,Elif’i annesinin gecikmeli kutlanan doğum günü yemeğine götürür.Bu durum hem Elif hem de onlar için kötü bir süpriz olur.Masada ortam gergindir.Annesi Utku’ya dönüş bileti göndermiştir.Utku konuyu konuşmak için Armi’ye gider.Eğer ona kal derse her şeyi göze alıp kalacaktır.Armi Utku’dan duyduklarına inanamaz.Şiddete maruz kalan Cansu ise şoktadır.Cengiz’in gazabından Şevkiye de nasibini alır.Kızların evine aklına estiği gibi girip çıkan Simge sonunda Hulusi’nin evine girer ve antika bir kaç parça eşyayı yürütür.Hırsızlık ortaya çıkınca Hulusi polisten yardım ister.Ancak eşyaları hemen elden çıkarmak için antikacılara giden Simge kızları zan altında bırakır.Timuçin’nin ailesi ile yemek yiyen Elif gazetelere Kadir’in gelin adayı olarak çıkar.Kadir oalyı kendi yöntemleri ile çözmeye çalışır.Timuçin annesi de Mihrace’den yardım ister.Yeliz,Cansu görmek için halasına gitmek ister ve yine eniştesinin kurduğu bir kumpas ile karşı karşıya kalır.Hırsızlık olayını kısmen çözen Hulusi,bu olayı Utku’nun İngiltere’ye dönmesi için koz olarak kullanmaya karar verir
bRk.cnsL
Yeni Üye
Yeni Üye
bRk.cnsL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : Hobi : biLgisayaR Meslek : öğRenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 14:10

saoL
bRk.cnsL
Yeni Üye
Yeni Üye
bRk.cnsL

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : Hobi : biLgisayaR Meslek : öğRenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 14:11

saoL
_MaViŞiM_
Moderatör
_MaViŞiM_

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 542 Nerden : Hobi : müzik dinlemekk :)) Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 14:25

birdaha flood yapma canm
esRa<3buraq
Moderatör
esRa<3buraq

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 465 Nerden : Sago'mun ve Yalın'mnn oLduğu her yerden (: Hobi : nette takıLmak Rap dinLemek voLeyboL Meslek : öğRénci..

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimePtsi 01 Eyl. 2008, 22:09

hmm ins Cansu söyLeR ya haLaLaRına
saoL payLasm icn CAN*ımm
MercilesS
Isınan Üye
Isınan Üye
MercilesS

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 89 Nerden : Hobi : kitaplar ,pc,,arklar Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimeSalı 02 Eyl. 2008, 12:31

tşk
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 10:07

yha izledim yha bu nasıl olabilir hulusi nasıl böyle bişey teklif eder yha yelizin deli arkadaşı simge yüzünden armi ve utkumun o güzel ve saf aşkın tehlikeye girecek yha :(:(:(:(:(
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 403 Nerden : ::) Hobi : internette vakit geçirmek bisiklet sürmek müzik dinlemek kitap okumak Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 10:20

yha bu arada ben size gelecek bölümdende bahsediyim belki fragmanını izleyen olur ama ben izlemeyenler için armi ve utku hakkında bilgi veriyim:
armi huysuzun söylediklerinden sonra gidip utkuyla konuşuyor ve ona gitmesini onu sevmediğini falan söylüyor tabi utku yıkılıyor sonra armi koşa koşa sahilde ağlıyor (bu arada yelizde sapık enişteyle sahilde bişeyler konuşuyor) son olarak ta utkunun arminin gözü önünde bir kızla öpüştüğünü gördüm büyük ihtimalle armiyi kıskandırmak için bence yineing. gitmeyecek bu seferde armiyi sevdiği halde bu kızı bahane edip gitmeyecek armi de çook kıskanıp üzülülecek:(:((hepsi huysuz yüzünden)[/img]
_derin_
Yeni Üye
Yeni Üye
_derin_

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/08/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : Hobi : msn,tv Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 12:20

yha tamda araları iyi olmuskenn bnde izledim fragmanı anlamamıstım çok saol
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 16:11

önemli değil cnm
__eLif__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__eLif__

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 526 Nerden : Hobi : ders çalışmak,nette vakit geçirmek, müzik dinLemek, Meslek : öğrenci

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 16:27

katıLıorum nida
JustiN & BuraK <3
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
JustiN & BuraK <3

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 1784 Nerden : İstanBul/sMsun (: Hobi : şaRkı söyLemEk Meslek : öqRencİ

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 18:03

__nida__ demiş ki:
yha izledim yha bu nasıl olabilir hulusi nasıl böyle bişey teklif eder yha yelizin deli arkadaşı simge yüzünden armi ve utkumun o güzel ve saf aşkın tehlikeye girecek yha :(:(:(:(:(
katılıorum =(
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 18:45

katılmanıza sevindim Sırıtmak
JustiN & BuraK <3
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
JustiN & BuraK <3

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 1784 Nerden : İstanBul/sMsun (: Hobi : şaRkı söyLemEk Meslek : öqRencİ

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimeÇarş. 03 Eyl. 2008, 19:51

=)))))
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 08:34

yha arkadaşlar benim bu yazdıklarım izlediğim fragman sonucunda gelecek bölümle ilgili yaptığım tahminler illa böyle olacak die bişey yok yani ama büyük ihtimalle böyle olur mesela utku ve o kızın öpüşmesiyle ilgili yürüttüğümbaşka bir tahminse armi rüya görmüş olabilir çünkü ben utkunun ne olursa olsun böyle bişey yapabileceğine inan-A-mıyorum
(uzun oldu ama Sırıtmak )
JustiN & BuraK <3
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
JustiN & BuraK <3

Kadın

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 09:10

haklısınn bakalım merakla beklioruzz ama inşş dediqinn qibi rüyadırr yazık olur armiyee =((
__nida__
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
__nida__

Kadın

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 09:11

inş. cnm yha
fatooo
Yeni Üye
Yeni Üye
fatooo

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : Hobi : badminton Meslek : öğrenci/işci :P

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 10:26

ya bu yeliz salakmı allahım ya o eve girilirmi bir daha ne olursa olsun amma saf cıktı ya.. kadire de sinir oluyorum zaten mihraceye'de yazık ya :s armi :( :S şu utkunun öpüşme olayını merak ediyorum bakalım neyin nesiymiş..
JustiN & BuraK <3
Burak Sağyaşar Fan
Burak Sağyaşar Fan
JustiN & BuraK <3

Kadın

MesajKonu: Geri: Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Küçük kadınlar 13.bölüm özeti Icon_minitimePerş. 04 Eyl. 2008, 10:58

off sorma aynen bende en çok utku olayını merk ediorumm .. yelize gelince ben olsam o eve girmezdim adamın ne olduqu ortada ztnnn :evil:

Küçük kadınlar 13.bölüm özeti

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası